Statystyki
Sezon po sezonie
Średnie meczowe lub sumy z całego sezonu.
| Sezon / rozgrywki | M | MIN | PKT | 2P | 2P% | 3P | 3P% | 1P | 1P% | ZB A | ZB O | ZB | AST | PRZ | STR | BLK | F | FW | EVAL | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016SLAK · Help Food | 14 | 8,1113 | 1,115 | 0,46 | 50,0%50,0% | 0,11 | 9,1%9,1% | 0,00 | 0,0%0,0% | 0,45 | 0,45 | 0,710 | 0,23 | 0,00 | 0,46 | 0,00 | 1,420 | 0,23 | 0,46 | -1,5-21 |
| 2014/2015SLAK · Help Food | 12 | 13,8166 | 1,619 | 0,34 | 25,0%25,0% | 0,33 | 27,3%27,3% | 0,22 | 50,0%50,0% | 0,22 | 1,012 | 1,214 | 0,22 | 0,33 | 0,911 | 0,11 | 2,125 | 0,34 | 0,56 | +0,4+5 |
| 2013/2014SLAK · Help Food | 12 | 9,3112 | 0,911 | 0,22 | 25,0%25,0% | 0,22 | 20,0%20,0% | 0,11 | 50,0%50,0% | 0,56 | 0,67 | 1,113 | 0,34 | 0,22 | 0,45 | 0,00 | 1,821 | 0,33 | 0,810 | +1,3+15 |
| 2012/2013SLAK · Help Food | 15 | 8,8132 | 1,319 | 0,46 | 46,2%46,2% | 0,12 | 15,4%15,4% | 0,11 | 50,0%50,0% | 0,46 | 0,69 | 1,015 | 0,12 | 0,12 | 0,913 | 0,00 | 1,116 | 0,00 | 0,46 | 0,00 |
| 2011/2012SLAK · Two Guns Hill | 19 | 18,6354 | 3,873 | 0,918 | 40,9%40,9% | 0,510 | 27,0%27,0% | 0,47 | 100,0%100,0% | 0,59 | 0,917 | 1,426 | 0,713 | 0,815 | 1,732 | 0,11 | 2,853 | 0,00 | 2,343 | 0,00 |
| 2010/2011SLAK · Two Guns Hill | 15 | 21,7325 | 5,988 | 2,132 | 45,7%45,7% | 0,46 | 19,4%19,4% | 0,46 | 37,5%37,5% | 0,58 | 1,522 | 2,030 | 1,116 | 1,116 | 1,218 | 0,12 | 1,725 | 0,00 | 4,161 | 0,00 |
| 2009/2010SLAK · Maximo | 8 | 9,072 | 2,318 | 0,43 | 37,5%37,5% | 0,54 | 23,5%23,5% | 0,00 | 0,0%0,0% | 0,00 | 0,54 | 0,54 | 0,32 | 0,11 | 1,411 | 0,00 | 0,65 | 0,00 | -0,5-4 | 0,00 |
Aktualny zespółHelp Food