Statystyki
Sezon po sezonie
Średnie meczowe lub sumy z całego sezonu.
| Sezon / rozgrywki | M | MIN | PKT | 2P | 2P% | 3P | 3P% | 1P | 1P% | ZB A | ZB O | ZB | AST | PRZ | STR | BLK | F | FW | EVAL | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016SLAK · Funkcjuszteam | 13 | 30,6398 | 7,395 | 1,519 | 38,0%38,0% | 1,114 | 20,9%20,9% | 1,215 | 40,5%40,5% | 0,57 | 1,722 | 2,229 | 0,912 | 0,811 | 1,317 | 0,11 | 3,039 | 2,533 | 1,925 | -0,2-3 |
| 2014/2015SLAK · Help Food | 9 | 14,0126 | 2,724 | 0,65 | 23,8%23,8% | 0,44 | 16,7%16,7% | 0,22 | 20,0%20,0% | 0,76 | 0,87 | 1,413 | 0,22 | 0,44 | 0,65 | 0,00 | 0,87 | 0,98 | -0,7-6 | -5,7-51 |
| 2010/2011SLAK · Metalik | 3 | 16,349 | 2,37 | 0,72 | 40,0%40,0% | 0,00 | 0,0%0,0% | 1,03 | 75,0%75,0% | 0,72 | 0,31 | 1,03 | 0,72 | 0,00 | 1,34 | 0,00 | 1,03 | 0,00 | 0,31 | 0,00 |
| 2007/2008SLAK · Metalik Petarda | 2 | 10,521 | 4,59 | 0,51 | 33,3%33,3% | 1,02 | 50,0%50,0% | 0,51 | 50,0%50,0% | 0,51 | 0,00 | 0,51 | 0,00 | 0,00 | 1,02 | 0,00 | 2,04 | 0,00 | 1,53 | 0,00 |
| 2007SLAK · Metalik Petarda | 3 | 9,328 | 3,711 | 0,00 | 0,0%0,0% | 1,03 | 42,9%42,9% | 0,72 | 66,7%66,7% | 0,31 | 0,72 | 1,03 | 0,00 | 1,34 | 0,00 | 0,00 | 1,34 | 0,00 | 4,012 | 0,00 |
| 2006/2007SLAK · Metalik Petarda | 5 | 5,628 | 1,89 | 0,63 | 75,0%75,0% | 0,21 | 33,3%33,3% | 0,00 | 0,0%0,0% | 0,21 | 0,21 | 0,42 | 0,63 | 0,84 | 0,42 | 0,00 | 0,63 | 0,00 | 1,89 | 0,00 |
| 2005/2006SLAK · Metalik Petarda | 14 | 12,1169 | 4,056 | 0,69 | 39,1%39,1% | 0,710 | 41,7%41,7% | 0,68 | 66,7%66,7% | 0,23 | 1,217 | 1,420 | 0,45 | 0,23 | 0,912 | 0,00 | 1,115 | 0,00 | 2,940 | 0,00 |