Statystyki
Sezon po sezonie
Średnie meczowe lub sumy z całego sezonu.
| Sezon / rozgrywki | M | MIN | PKT | 2P | 2P% | 3P | 3P% | 1P | 1P% | ZB A | ZB O | ZB | AST | PRZ | STR | BLK | F | FW | EVAL | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016SLAK · Metalik Petarda | 15 | 33,8507 | 7,9119 | 2,436 | 41,4%41,4% | 0,58 | 13,6%13,6% | 1,523 | 45,1%45,1% | 2,030 | 5,379 | 7,3109 | 0,914 | 1,116 | 2,030 | 0,35 | 2,335 | 2,943 | 6,9103 | -6,1-92 |
| 2014/2015SLAK · Metalik Petarda | 15 | 24,4366 | 7,1107 | 1,929 | 37,7%37,7% | 0,69 | 29,0%29,0% | 1,522 | 56,4%56,4% | 2,030 | 2,944 | 4,974 | 0,34 | 0,711 | 1,116 | 0,11 | 1,929 | 2,030 | 6,394 | +3,9+59 |
| 2013/2014SLAK · Metalik Petarda | 14 | 28,4397 | 9,4131 | 3,144 | 38,6%38,6% | 0,46 | 25,0%25,0% | 1,825 | 56,8%56,8% | 2,434 | 4,867 | 7,2101 | 1,115 | 0,34 | 1,825 | 0,34 | 2,332 | 2,535 | 8,8123 | -2,1-29 |
| 2012/2013SLAK · Metalik Petarda | 16 | 27,9447 | 8,4134 | 2,642 | 36,5%36,5% | 0,812 | 29,3%29,3% | 0,914 | 58,3%58,3% | 1,829 | 5,080 | 6,8109 | 0,711 | 0,813 | 2,032 | 0,35 | 1,626 | 0,00 | 8,0128 | 0,00 |
| 2011/2012SLAK · Metalik Petarda | 15 | 32,4486 | 7,8117 | 2,537 | 38,5%38,5% | 0,69 | 19,1%19,1% | 1,116 | 48,5%48,5% | 1,929 | 5,786 | 7,7115 | 1,320 | 0,913 | 2,131 | 0,46 | 1,827 | 0,00 | 8,4126 | 0,00 |
| 2010/2011SLAK · Metalik | 11 | 33,9373 | 8,593 | 2,022 | 40,7%40,7% | 0,910 | 31,3%31,3% | 1,719 | 59,4%59,4% | 3,033 | 7,380 | 10,3113 | 0,55 | 1,213 | 2,224 | 0,89 | 2,123 | 0,00 | 12,9142 | 0,00 |
| 2009/2010SLAK · Metalik | 10 | 31,9319 | 7,070 | 1,818 | 40,0%40,0% | 0,88 | 32,0%32,0% | 1,010 | 71,4%71,4% | 1,919 | 4,545 | 6,464 | 0,55 | 1,010 | 1,717 | 0,44 | 2,424 | 0,00 | 8,888 | 0,00 |
Aktualny zespółMetalik